Lista produktów producenta: Norgips

Wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Systemy te wykonane są z odpowiednich rodzajów płyt gipsowo - kartonowych, profili systemowych, gipsów i mas szpachlowych, 
klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów.

Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikatydeklaracje właściwości użytkowych oraz inne wymagane dokumenty pozwalające na ich stosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym.


Doskonała jakość produktów sprawia, że są one z powodzeniem sprzedawane także na LitwieŁotwie,Białorusiw EstoniiObwodzie KaliningradzkimSłowacjiRumuniiBułgariiCzechachChorwacji, Macedonii, Serbii oraz na Węgrzech.


Naszym Klientom oferujemy nie tylko bezpłatne dostawy pełnego asortymentu produktów, ale również doradztwo techniczne w formie serwisu oraz szkolenia dla dystrybutorów i wykonawców.


Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży obejmującą całą Polskę. W zależności od miejsca działalności w każdej chwili możecie Państwo zwrócić się do jednego z naszych reprezentantów. Współpracujemy z największymi polskimi hurtowniami materiałów budowlanych oraz marketami budowlanymi, do których także serdecznie zapraszamy.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów