Marki Jest 55 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów
 • Adexbud

  Firma ADEXBUD jest producentem materiałów budowlanych i dociepleniowych. Kompleksowa oferta produktów ADEXBUD umożliwia wykonanie wszelkich prac związanych z dociepleniami budynków jak i malarskich wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

 • Baumit

  Producent materiałów budowlanych, systemów ociepleń, wypraw wierzchnich, tynków maszynowych gipsowych i cementowo wapiennych, farb i zapraw. Szeroka oferta produktów BAUMIT, obejmuje przede wszystkim kompletne systemy ociepleń budynków, tynki maszynowe, cementowo-wapienne i gipsowe, ponadto produkty do układania płytek ceramicznych, materiały do renowacji zabytków, a także jastrychy, wyprawy wierzchnie oraz zaprawy murarskie.

 • BLUE DOLPHIN

  BLUE DOLPHIN jest producentem profesjonalnych taśm budowlanych, specjalizuje się w produkcji: taśm malarskich, taśm ochronnych, taśm budowlanych oraz taśm technicznych. 

 • Braas

  BRAAS to producent dachówek betonowych i kompletnych rozwiązań dachowych, w ofercie znajdą Państwo całościowe rozwiązania dachowe: elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, systemy rynnowe, po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują zintegrowane systemy dachowe najwyższej jakości nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie. 

 • Budmat

  Firma BUDMAT znajduję się w czołówce producentów stalowych systemów dachowych, elewacyjnych oraz rynnowych w Polsce. W ofertę firmy wchodzą: stalowe pokrycia dachowe, stalowe systemy elewacyjne, stalowy system rynnowy Flamingo, akcesoria dachowe, profile i akcesoria do zabudowy G/K, stalowe systemy ogrodzeń, stalowe Centrum Serwisowe.

 • Cemex

  CEMEX, globalny lider sprzedaży w branży materiałów budowlanych, obecny jest w Polsce od wielu lat. Jest jednym z największych producentów betonu towarowego, oferuje szeroki asortyment wyrobów: betony zwykłe konstrukcyjne, betony drogowo-mostowe, betony monolityczne, betony kontraktorowe, betony posadzkowe, betony dekoracyjne, posadzki dekoracyjne, betony jamiste, betony zbrojone, stabilizacje i podsypki, mieszanki wypełniające, pianobeton.

 • Climowool

  Producent ociepleń. W swojej ofercie znajduje się pełna gama materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej oraz płyt z mineralnej wełny szklanej pokrytych welonem z włókna szklanego. Produkty CLIMOWOOL służą m.in. do: ocieplania i izolacji termicznej dachów, poddaszy i stropodachów, izolacji akustycznej ścianek działowych oraz ocieplania elewacji budynków 

 • Dolina Nidy

  Marka profesjonalnych produktów chemii budowlanej, powstających na bazie gipsu z naturalnego kamienia gipsowego,pozyskiwanego z własnej kopalni „Dolina Nidy” w Pińczowie i z wysokiej jakości gipsu syntetycznego. W ofercie znajduję się, następująca grupa produktów: gipsy szpachlowe, gładzie gipsowe, kleje gipsowe,tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne, preparaty gruntujące.

 • Ejot

  Firma EJOT to producent mocowań budowlanych, ich oferta przedstawia nam: systemy mocowania lekkiej obudowy, systemy mocowania termoizolacji na fasadach, system łączników i kotew, systemy mocowania termo i hydroizolacji na dachach płaskich, technika okienna i fasadowa, systemy mocowania solarów.

 • Franspol

  Producent materiałów budowlanych, w którego skład oferty wchodzą m.in.: gładzie szpachlowe, gips szpachlowy, gips budowlany syntetyczny, szpachle gipsowe z taśmą i bez taśmy do łączenia spoin płyt G-K oraz szpachla do pomieszczeń wilgotnych, gotowa masa szpachlowa finisz, klej montażowy...

 • Genderka

  Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

 • Gröne

  Grupa KAEM jest znaczącym dostawcą i producentem na rynku polskim, narzędzi malarskich, tynkarskich, tapeciarskich i glazurniczych pod markami HARDY,SCLEY i KüSSNER. W ramach bardzo szerokiej oferty, prezentuje również najnowocześniejsze elektronarzędzia oraz agregaty malarskie marki GröNE.

 • H+H

  H+H jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim. H+H Polska dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego. Beton komórkowy H+H jest materiałem konstrukcyjno – izolacyjnym, a firma H+H Polska jako jeden z niewielu producentów na rynku polskim oferuje bloczki w gęstościach od 350 do 700 kg/m3.

 • Hardy

  Grupa KAEM jest znaczącym dostawcą i producentem na rynku polskim, narzędzi malarskich, tynkarskich, tapeciarskich i glazurniczych pod markami HARDY,SCLEY i KüSSNER. W ramach bardzo szerokiej oferty, prezentuje również najnowocześniejsze elektronarzędzia oraz agregaty malarskie marki GröNE.

 • INTER-S

  INTER-S jest firmą specjalizująca się w dystrybucji narzędzi malarsko-budowlanych.

 • Isoroc

  ISOROC jest producentem najwyższej jakości ekologicznych produktów z wełny mineralnej. Wełna mineralna jako nieorganiczny produkt naturalny, otrzymywana jest w wyniku stopienia skał - bazalt/gabro i stanowi doskonałą izolację termiczno-akustyczną, a przy tym gwarantuje wysoką odporność ogniową.

 • Isover

  ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, producent mineralnej wełny szklanej i skalnej, oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji budynków w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. Oferta materiałów dostępnych w Polsce obejmuje izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych. 

 • Izolex

  Firma IZOLEX jest producentem kilku grup produktów: wyroby wodne, rozpuszczalnikowe, chemia budowlana, kleje i uszczelniacze jak i systemów: basenowy, balkony i tarasy, pomieszczenia mokre, fundamenty, dachy. 

 • KABE

  Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku.
  W ciągu wieloletniej działalności w Polsce ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

 • KMK Gips

  KMK GIPS to producent chemii budowlanej tj: szpachle, gładzie i kleje gipsowe, gładź maszynowa, środki gruntujące oraz wiele innych.

 • Knauf

  Producent materiałów budowlanych, oferuje: systemy suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-włóknowych i cementowych, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, produkty chemii budowlanej, w tym kleje, fugi i silikony, a także systemy ociepleń z tynkami elewacyjnymi i farbami.

 • Koelner

  Wieloletni producent w branży zamocowań, specjalizuje się w projektowaniu oraz wytwarzaniu rozwiązań mocujących. Głównymi grupami produktów dostępnymi w ofercie marki KOELNER są: zamocowania lekkie, zamocowania termoizolacji fasadowych, zamocowania do suchej zabudowy wnętrz, wkręty, łączniki dachowe, łączniki samowiercące, złącza ciesielskie, wyroby metalowe oraz liny i łańuchy.

 • Kosbud

  KOSBUD to polski producent systemów ociepleń, prowadząc swoją działalność na rynku krajowym i zagranicznym. Firma oferuje tynki oraz farby produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej, stosowane w zewnętrznych systemach ociepleń.

 • Kreisel

  KREISEL oferuje bogatą gamę wysokogatunkowych, nowoczesnych materiałów budowlanych, umożliwiających budowę, remont i dekorację mieszkań, domów i biur. Wśród nich najważniejsze to: zaprawy klejące, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, gipsy, środki gruntujące i izolujące, wylewki samopoziomujące, zaprawy murarskie, masy spoinujące, farby elewacyjne i gładzie, a także systemy ociepleń ścian zewnętrznych budynków (na styropianie i wełnie) oraz preparaty czyszczące i konserwujące. 

 • Küssner

  Grupa KAEM jest znaczącym dostawcą i producentem na rynku polskim, narzędzi malarskich, tynkarskich, tapeciarskich i glazurniczych pod markami HARDY,SCLEY i KüSSNER. W ramach bardzo szerokiej oferty, prezentuje również najnowocześniejsze elektronarzędzia oraz agregaty malarskie marki GröNE.

 • Lakma

  LAKMA to producent szerokiej gamy ekologicznych i nowoczesnych produktów chemii budowlanej. Firma oferuje produkty do ochrony i dekoracji drewna, masy i piany uszczelniające, farby, system ociepleń budynków, ekskluzywną dekorację wnętrz oraz różnorodny asortyment farb oraz wyrobów do ochrony i dekoracji betonu. 

 • Malfarb

  W ofercie marki MALFARB znajdą Państwo szeroką gamę produktów: od farb wewnętrznych, białych i kolorowych, przez grunty i produkty wspomagające, aż po różnorodne farby elewacyjne, oraz tynki cienkowarstwowe stosowane w systemach ociepleń budynków. 

 • Mariola styropian

  Jeden z największych w kraju, producent płyt styropianowych z polistyrenu spienionego. 

 • Motive

  Do produktów markowanych pod nazwą MOTIVE należą: wałki i wkłady odznaczające się wysoką jakością, narzędzia wyposażone w ergonomicznie wyprofilowane i pokryte gumą rękojeści, taśmy o sprawdzonych właściwościach i parametrach, narzędzia pomiarowe bardzo trwałe, precyzyjne i charakteryzujące się wysoką dokładnością.

 • Murexin

  MUREXIN oferuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane pozwalające rozwiązywać najtrudniejsze problemy na placach budów. Oferta handlowa w zakresie materiałów budowlanych zawiera preparaty do przygotowania podłoża, wyrównania podłoża, wykonania różnorodnych powłok izolacyjnych, wykonania posadzek żywicznych...

 • Neotherm

  Firma NEOTHERM jest producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa. Zajmuję się produkcją płyt styropianowych do izolacji termicznej ścian, dachów i podłóg. NEOTHERM posiada w ofercie specjalistyczne płyty: wodoodporne, ognioochronne.

 • Norgips

  Wysokiej jakości kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Systemy te wykonane są z odpowiednich rodzajów płyt gipsowo - kartonowych, profili systemowych, gipsów i mas szpachlowych, 
  klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów.

 • Optolith

  Oferta produkcyjna firmy HUFGARD OPTOLITH w Polsce obejmuje szeroki asortyment produktów: zaprawy i tynki budowlane, systemy dociepleń, kleje do glazury i kamienia, farby i grunty, wewnętrzne materiały dekoracyjne. Wszystkie nasze produkty wolne są od niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska naturalnego chemicznych związków organicznych, a ich produkcja jest ekologicznie bezpieczna.

 • Penosil

  Producent profesjonalnych uszczelniaczy, klejów, taśm butylowych, pianek montażowych, oraz wszelkiego rodzaju chemii budowlanej wykorzystywanej we współczesnym budownictwie. Marka ta zajmuje się również produkcją ciepłych parapetów, tak zwanych termoparapetów wykorzystywanych w docieplaniu okien.

 • Prefbet Śniadowo

  PREFBET Śniadowo oferuje tani i technologicznie prosty system budowy obiektów z betonu komórkowego, na który składają się: elementy murowe ścienne, elementy: nadproży, ocieplające, osłonowe i wentylacyjne, strop gęstożebrowy TERIVA 4,0/1 z elementami SKB oraz wyrobów z betonu komórkowego: bloczki fundamentowe i pustaki szalunkowe z betonu zwykłego, belki do stropów gęstożebrowych, beton towarowy wszystkich klas.

 • PRUSZYŃSKI BLACHY

  Producent stalowych pokryć dachów i elewacji, oferta handlowa firmy obejmuje: materiały do krycia dachów, od najprostszych blach płaskich powlekanych, ocynkowanych i alucynkowych, po gamę falistych blach dachówkowych i blach trapezowych.

 • Pufas

  Grupa KAEM jest znaczącym dostawcą i producentem na rynku polskim, narzędzi malarskich, tynkarskich, tapeciarskich i glazurniczych pod markami HARDY,SCLEY i KüSSNER. W ramach bardzo szerokiej oferty, prezentuje również najnowocześniejsze elektronarzędzia oraz agregaty malarskie marki GröNE oraz Pufas.

 • Rigips

  RIGIPS to producent płyt gipsowo-kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz, ścian działowych, sufitów podwieszanych, poddaszy. RIGIPS to producent płyt gipsowo-kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz (ścian działowych, sufitów podwieszanych, poddaszy) z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim

 • Röben

  Wysoka jakość produktów i ponad 150 lat doświadczenia sprawia, że RöBEN znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta obejmuje przeszło 1500 produktów, w tym m.in. dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe, pustaki poryzowane, ceramikę posadzkową, klinkierowe cegły brukowe oraz systemy schodowe i inne elementy gotowe.

 • Rockwool

  ROCKWOOL jest producentem chemii budowlanej, który produkuje wyroby ze skalnej wełny mineralnej służące jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych

 • Scley

  KAEM
  Grupa KAEM jest znaczącym dostawcą i producentem na rynku polskim, narzędzi malarskich, tynkarskich, tapeciarskich i glazurniczych pod markami HARDY,SCLEY i KüSSNER. W ramach bardzo szerokiej oferty, prezentuje również najnowocześniejsze elektronarzędzia oraz agregaty malarskie marki GröNE.

 • Selena

  Producent chemii budowlanej. Firma jest jednym z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie. SELENA S.A. w ramach grupy dysponuje bogatym zapleczem produkcyjnym i badawczym od pian poprzez silikony, akryle i kleje na papach i tynkach kończąc. 

 • Sempre

  SEMPRE Farby jest polskim producentem materiałów dla budownictwa, działającym na rynku od 2003 roku. Wytwarzamy tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne i wewnętrzne, kompletne systemy ociepleń oraz materiały do renowacji obiektów zabytkowych. Nasza oferta to ponad 100 produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych ceniących wysoką jakość. 

 • Silikaty Pisz

  GRUPA SILIKATY w swojej ofercie posiada szeroki asortyment elementów wapienno-piaskowych stosowanych do budowy ścian konstrukcyjnych, działowych, międzymieszkaniowych (również tych o podwyższonych wymaganiach akustycznych), ścian fundamentowych i piwnic, ścian elewacyjnych, warstw licowych oraz małej architektury. 

 • Silka

  Elementy wapienno-piaskowe SILKA stosowane są przede wszystkim do wznoszenia konstrukcji murowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i inwentarskim. Produkcja z naturalnych surowców – piasku, wapna i wody, oraz duża gęstość bloków SILKA sprawiają, że charakteryzują się one szeregiem bardzo korzystnych właściwości.

 • Sopro

  SOPRO oferuje kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Posiada bogaty asortyment chemii budowlanej, który zapewnia pełen komplet produktów chemii budowlanej do prac glazurniczych, prac budowlanych, ogrodowych prac budowlanych, prac renowacyjnych oraz prac izolacyjnych.

 • Stalco

  Przedsiębiorstwo STALCO posiada w swojej ofercie, olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań.

 • Styropian Plus

  Misją firmy jest dostarczanie na rynek wyrobów izolacyjnych spełniających wymagania prawa budowlanego i oczekiwania Klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnej pozycji ekonomicznej zakładu na rynku materiałów budowlanych.

 • Swisspor

  Producent styropianów i papy, który oferuje równocześnie materiały do hydro i termoizolacji, ponieważ najnowocześniejsza izolacja budynku wymaga, żeby materiały do izolacji były najwyższej jakości od piwnic przez fasadę aż do dachu. Materiały izolacyjne oraz materiały uszczelniające zoptymalizowane pod względem energetycznym pomagają uzyskać znaczne oszczędności energii.

 • Tes

  Firma TES wytwarza wysokiej jakości produkty przeznaczone do wykonywania zabezpieczeń przeciwwodnych w budownictwie, w szczególności jako materiały hydroizolacyjne w budownictwie ogólnym, oraz jako materiały dachowe w budownictwie przemysłowym i dachach płaskich.

Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów