Производители

Просмотренные товары

KOSBUD Farba silikatowa CHMURKA-ST

Новый товар

Farba silikatowa o zwiększonej paroprzepuszczalności słu- ży do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych, powłok malarskich na wszystkich nośnych podłożach elewacyjnych mineralnych i organicznych, zarówno na powierzchniach nowych jak i odnawianych. Tworzy trwałą i elastyczną powłokę o wysokiej odporności na trudne warunki atmosferyczne.

Подробнее

3999996 Товары

219,09 zł С НДС

Chmurka- ST jest farbą na bazie wodnego szkła potasowego z organicznymi stabilizatorami, wysoce dyfuzyjna, odporna na szorowanie i działanie warunków atmosferycznych, o doskona- łej sile krycia. Wysoko paroprzepuszczalna, o neutralnym zapachu. Wzbogacona o formułę KOSBUDPROTECT zapobiegającą porastaniu ścian przez grzyby, algi i glony. Dostępna w kolorze białym oraz wg wzornika Kosbud Color System.

W komentarzu do zamówienia, prosimy podać kod ze wzornika.

Cechy produktu


• Bardzo trwała i odporna na korozję biologiczną
• Wyjątkowo paroprzepuszczalna
• Doskonale wiąże się z podłożem mineralnym
• Hydrofobowa
• Wzbogacona o formułę KOSBUDPROTECT

Sposób użycia


RODZAJ PODŁOŻA

Tynki dekoracyjne mineralne i akrylowe, odpowiednio wysezonowane tynki tradycyjne, cementowo-wapienne i cementowe, powierzchnie betonowe oraz inne podłoża mineralne

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być suche, czyste, trwałe, nośne bez pyłu, kurzu tłustych plan wolne od wykwitów pochodzenia biologicznego i chemicznego. Stare podłoża należy zmyć wodą pod ciśnieniem. Wszelkie luźne, niezwiązane z podłożem warstwy usunąć. Nierówności wyrównać i zaszpachlować. Podłoże chłonne lub pyliste przed nakładaniem farby należy zagruntować gruntem GRU NUT ST W przypadku nakładania farby na nowo wykonanych podłożach mineralnych należy zachować min. 2-tygodniowy okres sezonowania. Tynki dekoracyjne można malować najwcześniej po upływie 3 dni od nałożenia.

SPOSÓB UŻYCIA

Opakowanie zawiera produkt gotowy do stosowania. Nie dopuszczalne jest dodawanie wody. Farby po dokładnym wymieszaniu można nanosić wałkiem malarskim, pędzlem lub natryskowo. Drugą warstwę należy nakładać dopiero po całkowitym wyschnięciu pierwszej. Narzędzia po użyciu należy umyć wodą.

NARZĘDZIA

Pędzel, wałek lub pistolet malarski.

Wskazówki wykonawcze


 WARUNKI WYKONANIA

Prace wykonywać przy temp. otoczenia i podłoża od +5°C do + 25°C. Nie należy wykonywać prac na powierzchniach bezpośrednio nasłonecznionych przy silnym wietrze i przy dużej wilgotności powietrza. Czas wysychania nałożonej na podłoże jednej warstwy farby wynosi ok. 3 godz. Całkowite utwardzenie powłoki następuje po min. 24 godz. Niska temp. i wysoka wilgotność powietrza wydłużają okres wysychania i wiązania farby. Nowo wykonaną powłokę malarską chronić do jej całkowitego wyschnięcia przed opadami atmosferycznymi.

UWAGI

Dane techniczne i informacje o sposobie stosowania podane są dla temp. 20°C i wilgotności względnej powietrza 60%. W innych warunkach czas schnięcia może ulec zmianie. Podczas pracy produkt należy regularnie mieszać i po użyciu szczelnie zamknąć. Do farby nie dodawać innych farb lub preparatów. W razie zabrudzenia oczu farbą należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Chronić również skórę, używając ubrań i rękawic ochronnych. Narzędzia czyścić wodą. Producent nie odpowiada za szkody wynikłe z nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użycia wyrobu.

Właściwości


• Zużycie: 0,1 – 0,2 kg/m2 

ATEST HIGIENICZNY HK/B/0950/01/2011

Materiały do pobrania  Deklaracja właściwości użytkowych_KOSBUD ST (CHMURKA ST – farba silikatowa)
  Karta Produktu (CHMURKA ST – farba silikatowa)
  Karta charakterystyki (CHMURKA ST – farba silikatowa)
  Europejska Aprobata Techniczna wersja PL2 Europejska Aprobata Techniczna wersja PL (CHMURKA ST – farba silikatowa)

Produkty KOSBUD o łącznej wadze:
Od 1 do 30 kg 18 zł netto / 22,14 zł brutto - pakowane w paczkę
Od 31 do 60 kg 36 zł netto / 44,28 zł brutto - pakowane w paczkę
Od 61 do 90 kg 54 zł netto / 66,42 zł brutto - pakowane w paczkę
Od 91 do 100 kg 72 zł netto / 88,56 zł brutto - pokowane w paczkę
Od 101 do 500 kg 50 zł netto / 61,50 zł brutto - pakowane na paletę
Powyżej 500 kg DARMOWA DOSTAWA - pakowane na paletę(ty)
Path: > > > KOSBUD Farba silikatowa CHMURKA-ST

Produkty z tej samej kategorii: